GreenFiber la INDEX™20

GreenFiber va participa la cea mai importantă expoziție mondială de țesături nețesute, INDEX ™ 20, care va avea loc la Geneva, Elveția, în perioada 19-22 octombrie 2021.

Vino să ne întâlnești și discută despre produsele noastre 100% reciclate. Avem noutăți, noi proiecte interesante în ceea ce privește emisiile de CO2 și noile fibre antimicrobiene. Rămâneți la curent pentru mai multe știri!

Suntem mai mult decât fericiți să vă întâlnim la târg și să programăm o întâlnire.

Anca Pora Commercial Director

anca.pora@greenfiber.com

Georgiana Badalica Marketing and Brand Manager

georgiana.badalica@green-group.ro

Diana Ionescu Senior Sales Executive

diana.ionescu@greenfiber.ro

Mihaela Marfiuc Senior Sales Executive

mihaela.marfiuc@greenfiber.ro

Oana Manole Senior Sales Executive

oana.manole@greenfiber.ro

Paul Butnaru Senior Sales Executive

paul.butnaru@greenfiber.ro

George Voinea R&D Director

george.voinea@greenfiber.ro

Daniel Biro Deputy R&D Manager

daniel.biro@greenfiber.ro

Iuliana Visteanu Chemical Engineer

Iuliana.visteanu@greenfiber.ro

Acest website folosește cookie-uri. Unele dintre cookie-urile pe care le folosim sunt esențiale pentru ca anumite secțiuni ale website-ului să funcționeze corect. Puteți șterge și bloca toate cookie-urile de pe acest website, dar unele secțiuni ale website-ului nu vor funcționa corect. Pentru a afla mai multe despre cookie-urile de pe acest website, consultați secțiunea Politica de utilizare a cookie-urilor și Prelucrarea datelor cu caracter personal.
...
reducerea emisiilor de CO2 (t)